ثبت برند و علائم تجاری در ایران همچون سایر کشور ها یکی از مواردی است که هر شرکت حقوقی و یا شخص حقیقی در تجارت و نیز بازاریابی باید نسبت به آن اقدام، و پیگیری های لازم را انجام دهد. گروه تخصصی ثبت شرکت ماهان با 15 سال سابقه کاری در زمینه های امور خدمات اداری و ثبت برند و نام تجاری و دیگر امور ثبتی، فعالیت می نماید. ما توانسته ایم با افتخاری درخشان حدود 98000 شرکت مختلف اعم از: شرکت با مسئولیت محدود، سهامی خاص، سهامی عام، تعاونی، موسسه و تضامنی با موضوعات:

فنی و مهندسی

بازرگانی

ساختمانی و انبوه سازی

عمرانی و راه سازی

صرافی

جهانگردی و توریستی

آموزشی و علمی و تخصصی

تولیدی و صنعتی بزرگ

خدماتی و ..

به ثبت برسانیم.

.

مدیران و پرسنل واحد اجرائی این شرکت تلاش می نمایند که در مدت 1 روز کاری نام شرکت شما را به تائید، و در 4 روز کاری به صورت تضمینی شرکت شما را به ثبت برسانند و تحویل نمایند. همچنین در کمترین زمان، خدماتی مفید و تخصصی به صورت غیر حضوری با کمترین هزینه ارائه دهند. تا در راستای پیشرفت و ارتقاء برند و تجارت شما قدمی بردارند. در سال 1397 سعی بر این داشتند که با توجه به حجم مشکلات شما مدیران گرامی و شلوغی و ترافیک کاری شرکت ها، سامانه ای الکترونیکی راه اندازی کنند. بنابراین شما سروران به صورت غیر حضوری می توانید هر کجای ایران که هستید به صورت آنلاین و 24 ساعته با این مرکز عقد قرارداد نموده و مدارک مورد نیاز را ارسال نمائید.

همچنین به صورت آنلاین بدون مراجعه به دفتر این مرکز صرفا یا تماس تلفنی و از طریق سامانه از روال پرونده خودتان مطلع شوید. این افتخار ماست که با راه اندازی مرکزی تمام الکترونیک بتوانیم بصورت 24 ساعته و آنلاین به شما بزرگواران و سروران گرامی خدمات مطلوب ارائه دهیم. تا قدمی جهت پیشرفت و ارتقاء صنعت و اقتصاد کشورمان برداریم.