• Slide
  • Slide
  • Slide
گروه تخصصی ثبت شرکت ماهان

گروه تخصصی ثبت شرکت ماهان با 6 سال سابقه کاری در زمینه ی امورات اداری و ثبتی واحدهای تولیدی، صنعتی، کشاورزی و ... و امور ثبتی شرکت و علائم تجاری، سعی بر مرتفع کردن دغدغه های اجرایی متقاضیان خود داشته است.
با توجه به اینکه انجام امورات اداری و ثبتی، بسیار زمانبر و پر دغدغه می باشد، گروه تخصصی ثبت شرکت ماهان را بر آن داشته تا خدماتی در جهت تسهیل فعالیت های اقتصادی ارائه نماید و در کمترین زمان درخواست متقاضیان را اجرا نماید.
برای آشنایی بیشتر با خدمات ارائه شده توسط گروه تخصصی ثبت شرکت ماهان و رفع ابهام های احتمالی در هر نوع خدمات اداری و ثبتی می توانید از بخش های مختلف وب سایت دیدن فرمایید. با نظرات خود ما را در ارتقای سیستم اجرایی و اطلاع رسانی گروه تخصصی ثبت شرکت ماهان یاری کنید.

 

تماس با ما

address آدرس :
تهران-خیابان دکتر حسین فاطمی-روبروی سازمان آب-ساختمان سهند-طبقه2-واحد 4
tell تلفن :
02188991342
tell موبایل :
09102743241
e-mail ایمیل :
info@sabtesherkatmahan.com

نظرات شما

مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر مهمان از طرف مدیر سایت به منظ...
دوشنبه ، 11 آذر 1392

آخرین اخبار

اطلاعیه ساعت کاری

جهت اطلاع مشتریان محترم از تاریخ اول مهرماه ساعات کاری شرکت با یک ساعت تغییر به 8صبح تا 5 عصر تغییر یافته است.قابل توجه مشتریان محترم

گروه تخصصی ثبت شرکت ماهان با ارج نهادن به انتخاب شما، در واگذاری امورات اداری به این شرکت و در راستای سپاس و قدردانی، هرگونه خدمات را با تخفیف 15 % ارائه خواهد نمود.وب سایت گروه تخصصی ثبت شرکت ماهان منتشر شد

خوشحالیم به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانیم، وب سایت رسمی گروه تخصصی ثبت شرکت ماهان منتشر و از این پس در دسترش شماست.

این وب سایت جهت ارتقاء بهره­وری و ایجاد ارتباط موثر و آنلاین با مشتریان و همکاران، طراحی شده...


ادامه اخبار »